#mygivingstory

Konkurs na Facebooku #MyGivingStory - Pokaż jak pomagasz od 15 do 21 grudnia 2020

Do wygrania nagrody dla organizacji oraz uczestników

W akcji #mygivingstory zachęcamy do dzielenia się swoimi historiami o pomaganiu i inspirowania w ten sposób innych ludzi do działania.

Własna historia o Twojej organizacji

Zacznij od siebie. Dlaczego robisz, to co robisz? Dlaczego pomagasz? Jaka jest Twoja historia pomagania? Opowiedz o tym nagrywając film lub publikując zdjęcia z krótkim opisem. Udostępnij swoją historię w wydarzeniu na Facebooku, dodając hashtag #mygivingstory. Wskaż organizację lub osobę, którą wspierasz. Możesz wygrać nagrody dla siebie.

Historie osób, z którymi masz kontakt 

Zachęć swoich znajomych, aby zrobili to samo. Zaproś ich do wspierania Twojej organizacji. Lub każdej innej. Bo warto pomagać i o tym mówić. Niech będzie to inspiracją do pomagania dla wielu innych osób.

 

Zaproszenie do #mygivingstory

Na końcu wygrywa organizacja. I to jest najważniejsze. Przyznamy 3 nagrody w postaci darowizny (1000 zł, 800 zł i 500 zł) na sfinansowanie działań organizacji. Wygra ta z największą liczbą opowiedzianych historii. Dlatego zaangażuj jak najwięcej osób w opowiedzenie historii o pomaganiu związanej z Twoją organizacją. Najważniejsze, by opowiedzieli kogo, dlaczego i w jaki sposób pomagają. Ważne, aby dodali to z hashtagiem #mygivingstory oraz wzmianką o fanpage FaniMani.pl oraz Giving Tuesday Polska.

Zaproś do akcji osoby, które śledzą Twoją organizację w mediach społecznościowych. Możesz to zrobić np. publikując post z tekstem: 

Kochani! Bierzemy udział w akcji #mygivingstory. Czy podzielicie się Waszymi historiami o pomaganiu? Zróbcie zdjęcie albo nagrajcie film i napiszcie dlaczego nas wspieracie. Na końcu koniecznie dodajcie hashtag #mygivingstory i oznacz profil @FaniMani oraz @GivingTuesday Polska. Codziennie przyznawane są nagrody dnia a na koniec konkursu to My możemy wygrać wsparcie finansowe. Dziękujemy!