#mygivingstory

#MyGivingStory 2020 od 15 do 22 grudnia na Facebooku GivingTuesdayPL

Do wygrania nagrody dla organizacji oraz uczestników

W akcji #mygivingstory zachęcamy do dzielenia się historiami o pomaganiu, dzieleniu się swoją pasją, czasem i zaangażowaniem. 

Własna historia

Zacznij od swojej historiii. Dlaczego robisz, to co robisz? Dlaczego pomagasz? Opowiedz o tym nagrywając film lub publikując zdjęcia z krótkim opisem. Udostępnij historię mediach społecznościowych dodając hashtag #mygivingstory. 

Historie osób, z którymi masz osobisty kontakt

Zachęć swoichch znajomych, aby nagrali film lub opublikowali na swoim profilu na zdjęcie z kilkoma słowami o pomaganiu wraz z hashtagiem #mygivingstory.. Warto, aby wskazali organizację albo osobę, którą wspierają.

Zaproszenie do #mygivingstory

Gdy na Twoim profilu pojawią się pierwsze historie,zaproś do akcji kolejne osoby,, które śledzą Cię w mediach społecznościowych. Możecie to zrobić np. publikując posta z poniższą grafiką i tekstem: 

Kochani! Bierzemy udział w akcji #mygivingstory i mamy do Was ważne pytanie. Czy podzielicie się z nami Waszymi historiami o pomaganiu? Zrób zdjęcie albo nagraj film i napisz dlaczego nas wspierasz swoją ulubioną organizację i dlaczego w ogóle pomagasz? Na końcu koniecznie dodaj hashtag #mygivingstory i oznacz profil Giving Tuesday Polska.Dziękujemy!