#GivingTuesday dla Ciebie

"Nie bądź taki, podziel się"

To chyba zdanie, które wielu z nas pamięta z czasów dzieciństwa. I chyba nie bez powodu, bo aspekt dzielenia się w naszym życiu pojawia się codziennie. Dzielimy się z naszą rodziną, znajomymi, a czasem z obcymi. Dzielimy się tym co mamy – jedzeniem, pieniędzmi, czasem, doświadczeniem. I czerpiemy z tego radość tak samo jak druga, obdarowana strona. Często dzielimy się nieświadomie – swoim optymizmem, energią, dobrym słowem, zainteresowaniem, przysłowiowym podaniem ręki.

w XXI wieku...

…dzielimy się w social mediach. Komentując, lubiąc, udostępniając różne informacje dzielimy się nimi z innymi. W ten bardzo prosty sposób docieramy z informacją do setek tysięcy ludzi. Korzystając z tego możemy dzielić się informacją o dobrych ludziach wokół nas. O tych, którzy robią coś dobrego. A nas samych, gdy robimy coś dobrego – pomagamy innym, zmieniamy świat na lepsze.

#GivingTuesday
3 grudnia 2019

Idea #GivingTuesday przyszła ze Stanów Zjednoczonych, gdzie przed Świętami Bożego Narodzenia sprzedawcy zachęcają do kupowania podczas Black Friday oraz Cyber Monday.

Po tych dniach przychodzi #GivingTuesday – dzień, w którym dzielimy się tym co dobre. Doceniamy hojność i dzielenie się. Robimy „hałas” w social mediach nagłaśniając wszystkie dobre inicjatywy z hashtagiem #GivingTuesday

Co mogę zrobić?

Zrób #unselfie

Takie niezwykłe selfie...

Opowiedz historię

#mygivingstory

Dołącz na Facebooku

polub, udostępnij

Obserwuj na Instagramie

nagraj swoje story

Dołącz na Twitterze

i ćwierkaj z nami